KONST / Litografier / Färglitografi 11576057
nr 1157 6057
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 37/300, Waxholmsbåt, 34x54
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:37:45
22/1 13:00:35
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist